Yükleriniz TIRPORT Teknolojileriyle TIRPORT’lu Güvenilir Kamyonculara Emanet

Yükleriniz TIRPORT'lu Güvenilir Kamyonculara Emanet

Lojistik firmaları ve yük sahipleri için nitelikli kamyonculara ulaşmak zaman alan ve zor bir süreçtir. Her yük sahibinin düzenli olarak çalıştığı çekirdek kamyoncuları olmuştur. Fakat acil sevkiyatlar, beklenmeyen durumlar, kapasite artışları vb. bir çok durumda nitelikli, güvenebileceği kamyonculara ulaşmak her firma için temel sorunların başında gelir. Lojistik operasyonlarını kesintisiz sürdürebilmek için kamyon tedariği için önemli kaynak ayırır ve personel yatırımı yaparlar. Tüm bunlara rağmen ihtiyaç anında anlık olarak nitelikli kamyonculara ulaşmak neden zordur?

  • Öncelikle her sektörün, her taşıma türünün (tehlikeli madde, proje taşımacılığı vs.) kendine özgü standartları ve kuralları var. Sektöre ve taşıma türüne göre ihtiyaç duyulan kamyonculara kısa sürede ulaşmak doğru bir yapılanma gerektirir.
  • Sigorta, araç muayenesini, vb. belgeleri eksiksiz kamyonculara ulaşmak zaman alır, dijital evrak yönetimi ve düzenli aralıklarla kontrol mekanizmasının inşa edilmesi gerekir.
  • Taşımalara ait irsaliye, fatura gibi resmi evraklara eksiksiz ve zamanında ulaşmakta sorunlar yaşanır, teknolojik yatırım gerektirir.
  • İyi hizmet sunan, işinde uzman kamyoncuların farkının ortaya konulması, performans ölçümlemesine gidilmesi gerekir.
  • Hayatı yolda geçen kamyoncuların hayatının kolaylaştırılması, karşı karşıya kaldığı sorunların en aza indirilmesi için çalışmak gerekir. Teknolojinin doğru kullanımıyla, tedarik zincirinde doğru iletişim ağının kurulması gerekir.

TIRPORT olarak tüm bu zorlukları aşmak, işinde uzman kamyoncuların üreticiler, yük sahipleri ve lojistik firmaları tarafından öncelikli tercih edilmesi, hak ettiği çalışma koşullarına ve takdire ulaşabilmesi için çalışıyoruz.