HAKKIMIZDA

Üç yıl içinde Türkiye’nin ve bölgenin lojistikte en büyük dijital platformu haline gelen Tırport, sahip olduğu teknolojilerle lojistik sektörünün tüm paydaşlarına değer yaratıyor. Türkiye hariç 10’un üzerinde ülkede, 7 farklı dilde, tüm dijital platformlardan (web/iOS/Android/Tablet) hizmet veriyoruz. Her gün binlerce FTL taşımanın uçtan uca izlenmesi, yönetilmesi ve raporlanmasına katkı sağlıyor, onlarca lojistik firması, yük sahibi ve KOBİ’ye güvenilir kamyonlar tedarik ediyoruz.

Lojistik operasyonların tüm dijital platformlardan uçtan uca yönetilmesi, ihtiyaca uygun, güvenilir ve müsait kamyonlara kolayca erişilmesini sağlarken, kamyoncuların istedikleri yer ve zamanda yüke kolayca ulaşabilmelerini mümkün kılıyoruz. Her gün onlarca bireysel kamyon sahibine, daha yükle yolda giderken, dönüş yüklerinin akıllı bir şekilde organize edilmesinde değer yaratıyoruz. Küçük filo sahiplerinin, filolarını ve şoförlerini etkili bir şekilde cepten yönetebilmelerine olanak veriyoruz.

Sahip olduğumuz elektronik para altyapılı “Tırport Kart” ve “Güvenilir Tırport Ödeme Sistemleri”yle cepten tek dokunuşla faturalama, firma bazlı cari takip ve güvenilir ödeme hizmetleri sağlıyoruz.

Avrupa’da halen zorunlu olan, Türkiye’de ise Ulaştırma Bakanlığı tarafından temel altyapıları hazırlanan U-ETDS (Ulaştırma Elektronik Takip ve Denetim Sistemi) raporlamasının, Tırport yükCEPte aplikasyonundan tek dokunuşla anında gönderilebilmesini imkan verecek teknolojik yeterliliğe sahibiz.

Tırport’ın arttırılmış-zeka destekli teknolojileriyle kamyon ve kamyoncunun tüm evrakları (Ehliyet, Ruhsat, SRC Belgesi vb) Tırport yükCEPte Aplikasyonu ile anında dijitalleştirilip kayıt altına alınır, kamyona ve yüke ait sigorta poliçeleri dijitalleştirilerek doğrulanır, taşımaya ait tüm sürüş, bekleme, teslimat ve onaylama belgeleri tekil bir Yük ID üzerinden kayıt altında tutulur. İrsaliye, fatura gibi taşımanın zorunlu delili olan belgeler (Proof of Delivery) dijital olarak kayıt altındadır.

Tırport himayesinde yapılan tüm spot taşımalar uçtan uca sigortalı ve Tırport güvencesindedir.

100 bini aşkın Tırport’lu kamyoncumuz ile sektörün en büyük topluluğuyuz. Önümüzdeki 5 yıl içinde Avrupa’dan Türki Cumhuriyetlerine ve Afrika’ya uzanan lojistik hattın en önemli dijital platformlarından birisi olmayı, 1,5 milyon bölge kamyoncusunun “yük” denilince akla ilk gelen marka olmayı hedefliyoruz.

TIRPORT Logo