NEDEN TIRPORT KULLANICISI OLAYIM?

Gerçek Zamanlı İzlenebilirlik

Gerçek Zamanlı İzlenebilirlik

Filonuzdaki kamyonlarınızı gerçek zamanlı olarak izleyebilir, bekleme sürelerine müdahale edebilir, nakliye süreçlerinizi optimize edebilirsiniz.

Uçtan Uca operasyon Yönetimi

Uçtan Uca Operasyon Yönetimi

Devam eden operasyonlarınızı tek bir noktadan yüklemeden boşaltmaya yönetebilir, gecikme ve aksaklıklardan anında haberdar olabilir ve çözüm üretebilirsiniz. 

Anlık Güvenilir Kamyon Tedariki

Anlık Güvenilir Kamyon Tedariki

TIRPORT’un güvenilir kamyoncu havuzunu kullanarak spottan kamyon tedarik edebilir, rekabetçi piyasa fiyatlarına karşı avantajlı duruma geçebilir, kapasitenizi etkin kullanabilirsiniz.

Dijital Evrak Yönetimi

Dijital Evrak Yönetimi

TIRPORT’ta kamyon ve sürücülerine ait tüm resmi evraklar ve taşıma evrakları uçtan uca dijitalleştirilir, ihtiyacınız olduğu anda evraklara erişebilirsiniz.

Yükünüzü Güvenilir TIRPORT'lu Kamyoncularımıza Emanet Edin

Yükünüzü Güvenilir

TIRPORT’lu

Kamyoncularımıza

Emanet Edin

TIRPORT’lu olabilmek için kamyoncuların kendisine ve aracına ait bilgileri yüklemesi gerekir, bilgiler doğrulandıktan sonra TIRPORT’lu olmaya hak kazanır. TIRPORT’lu kamyoncuların evrakları tam ve eksiksizdir. Her zaman her yerden dijital olarak erişilebilir.

TIRPORT’la taşıma yapan kamyoncuların her taşımasından sonra performans değerlendirmesi yapılır. Performası ve güvenilirliği düşük kamyoncular TIRPORT ağında yer almaz.

Operasyonlarınızı Uçtan Uca

Gerçek-Zamanlı, Konum-Tabanlı Yönetin

  • Yurt içinde veya yurt dışında devam eden operasyonlarınızı ister bilgisayarınızdan ister cep telefonunuzdan gerçek zamanlı olarak yönetin.
  • Tırport’ta yükün tüm yolculuğu uçtan uca dijital olarak kayıt altına alınmakta, gerçek-zamanlı ve konum-tabanlı raporlanmasına imkan sağlanmaktadır. İhtiyacınız olan, firmanıza özel her türlü rapora kolayca erişerek operasyonel süreçlerinizi optimize edin.
  • Müşteri, hat, filo bazında verimlilik analizleri yapın.
Yükverenler Arka Plan Görseli
Taşıma Evrakları TIRPORT'la Dijitalleşiyor

Taşıma Evrakları

TIRPORT’la Dijitalleşiyor

TIRPORT sahip olduğu arttırılmış zeka destekli teknolojilerle tüm taşıma evraklarını aplikasyonu aracılığıyla dijitalleştirir, kayıt altına alır, 7/24 erişilebilir hale getirir.

İrsaliyeden faturaya, aracın ruhsatından SRC belgesine, taşıma, araç ve sürücüye ait tüm bilgiler TIRPORT’ta dijital olarak kayıt altındadır.

Müşterilerinize

Özel Olduklarını ve

Onlara Değer

Verdiğinizi Gösterin

TIRPORT’lu kamyoncunun aracına yükleme yapıldığında, yükün tüm taşıma bilgileri sisteme dijital olarak işlenir. İrsaliyenin yüke ilişkin detaylarının yanında yükleme ve teslim noktaları, yükleme ve boşaltma zamanları ve şartları da yük bilgilerine eklenir. Kamyon yola çıkarken TIRPORT o taşımaya özel güvenli bir SSL link üretir. Bu linki müşterinizle paylaştığınızda yükün tüm irsaliye bilgilerinin yanında nakliye sürecini canlı olarak izleyebilirler.

Karbon Salınımının Azaltılmasına

Katkı Sağlayın

TIRPORT’un gerçek zamanlı görünürlük özelliğiyle filonuzdaki araçların rotalarına gerçek zamanlı hakim olabilirsiniz. Operasyonunuzdaki kayıpları görme fırsatı yakalar, daha iyi rota planlaması yaparak karbon salınımının azaltılmasına siz de katkı sağlayabilirsiniz.

SSS

TIRPORT Nedir?

TIRPORT, taşımalarınızı gerçek-zamanlı, konum-tabanlı uçtan uca yönetmenizi, teslimat raporlarına canlı olarak ulaşmanızı, gecikme ve aksaklıklardan anında haberdar olmanızı sağlayan, ihtiyacınız olan kamyonlara da kolayca erişim fırsatı sunan dijital bir platformdur.

TIRPORT’a nasıl üye olabilirim?

www.tirport.com üzerinden üyelik adımlarını tamamlayarak üye olabilirsiniz. Şirket bilgileriniz doğrulandıktan sonra üyelik aktivasyonunuz devreye girer.

Üyelik ücretli mi?

TIRPORT’a üyelik ücretsizdir. Özel hizmet talepleri ücrete tabidir.

TIRPORT’un hizmet bedeli nedir?

0850 847 76 78 numaradan TIRPORT Akıllı Çağrı Merkezimizi arayarak bilgi alabilirsiniz.

TIRPORT Spot Pazar taşımalarını nasıl gerçekleştiriyor?

TIRPORT, araç ihtiyacı duyduğunuz taşımanız için size navlun teklifi sunar ve kabul etmeniz halinde yapay zekâ destekli teknolojileriyle en uygun üye sürücü ile eşleştirir. Tüm süreci uçtan uca konum tabanlı ve gerçek zamanlı takip edebilmenizi, yönetebilmenizi ve raporlayabilmenizi sağlar.