Yük Bulma Uygulaması - TIRPORT yükCEPte

TIRPORT yükCEPte Türkiye’nin Bir Numaralı Yük Bulma Uygulamasıdır

TIRPORT yükCEPte, kamyon ve TIR sahipleri ya da sürücülerinin istedikleri yer ve zamanda müsait yüklere akıllı telefonlarından hızla ulaşmalarına imkân veren ÜCRETSİZ bir cep telefonu yük bulma uygulamasıdır.

TIRPORT yükCEPte’nin (Yük Bulma Uygulamasının) Kamyonculara Sağladığı Faydalar:

1. yükCEPte uygulamasını ücretsiz yükleyebilirsiniz.
2. Uygulamayı yükledikten sonra bir kez kişisel (sürücü ehliyeti, vd belgeler) ve kamyon bilgilerinizi girin, çevrenizde aracınıza uygun yüklerden sürekli haberdar olursunuz.
3. yükCEPte uygulaması ile irsaliye ve faturanın fotoğrafını çekerek ihtiyaç duyduğunuzda dijital kopyalarına her yerden ulaşırsınız.
4. Uygulamayı açık tuttuğunuz ve kendinizi “müsait” konuma aldığınız sürece, çevrenizdeki yük fırsatlarından ve size önerilen yüklerden haberiniz olur. Böylelikle kapı kapı yük arama derdinden kurtulmuş olursunuz.
5. Anlaştığınız yükü almak için TIRPORT yükCEPte uygulamasının yol tarifi hizmetinden yararlanırsınız.
6. TIRPORT’la yük taşıdıkça puan kazanırsınız. Sürücü performansınız artar. Güvenilir kamyoncu olursunuz. Böylelikle yük sahipleri öncelikle sizi tercih eder.
7. Yükünüzle yolda giderken TIRPORT size dönüş yükü için fırsatlar sunar. Dönüş yükünüzü giderken bulabilir, boş bekleme sürenizi en aza indirebilirsiniz.
8. Yükünüzü teslim edip, teslimat onayını aldıktan 24 saat sonra ödemenizi Fibabank güvencesiyle alabilirsiniz.
9. TIRPORT Akıllı Çağrı Merkezi hattı 0850 847 76 78’i 7/24 arayabilir, yoldaki sorunlarınızın çözümü için hızla yardım alabilirsiniz.

Neden TIRPORT Yük Bulma Uygulaması Kullanmalıyım?

1. Yük peşinde koşmayın. İhtiyacınız olduğu yer ve zamanda, aracınızın özelliklerine uygun yük bilgileri cep telefonunuza bildirim olarak gelsin.
2. Dönüş yükü için beklemeyin. Yola çıkmadan TIRPORT’ta dönüş yükü planlamanızı yapın veya yoldayken TIRPORT’un size özel yük önerilerine teklif verin. Boş bekleme sürenizi en aza indirin.
3. 24 saatte ödemenizi alın. TIRPORT’ta yükünüzü teslim edip onaylandıktan sonra 24 saat içinde ödemenizi alırsınız. Alacak peşinde koşmayın, hemen TIRPORT yükCEPte uygulamasını indirin.
4. Yükünüzü optimize edilmiş rotalardan taşıyarak karbon salınımını azaltın, çevreyi korumaya katkı sağlayın.

Yük Bulma Uygulaması yükCEPte’yi Yükleyin Türkiye’nin En Büyük Dijital Kamyon Filosunda Yerinizi Alın

İstediğiniz yer ve zamanda aracınızın özelliklerine uygun yüklere herhangi bir komisyon ödemeden, yük peşinde koşmadan sadece cep telefonunuzdan kolayca ulaşın.
Dönüş yükünüzü garanti edin. Kolayca yük bulun. Yükünüzü teslim ettikten sonra teslimatınız onaylansın, 24 saat içinde ödemenizi alın.
Diğer kamyoncular arasından performansınızla fark yaratın. Performansınız ile yük sahiplerinin dikkatini çekin daha çok kazanın.
TIRPORT Akıllı Operasyon merkezinden 7/24 destek alın.
Hemen ücretsiz indirin.

Yük Bulma Uygulaması yükCEPte ile Yük Taşıma Performansınız Fark Yaratsın

TIRPORT 115 binin üzerinde kamyon ve TIR sürücüsü ile yük sahibi ve lojistik firmalarının istedikleri yer ve zamanda uygun ve güvenilir kamyonlara kolayca ulaşmalarını sağlıyor.
TIRPORT’lu kamyoncular güvenirliği için yük sahiplerini ikna ile uğraşmıyor, çünkü tüm performansı TIRPORT’ta kayıt altında. Yüksek performanslı sürücüler, yük verenler tarafından daha çok tercih ediliyor. Başarılı sürücüler daha çok tercih ediliyor, daha çok kazanıyor.
Üreticiler ve lojistik firmaları TIRPORT’lu güvenilir kamyonculardan kendi sanal filolarını kurabiliyor, ihtiyaç anında onlara kolayca erişebiliyor.
Üreticiler, yük sahipleri ve lojistik firmaları tarafından öncelikli tercih edilen kamyoncuların hayatı TIRPORT’la kolaylaşıyor ve daha çok kazanıyor.

Tüm bu avantajlardan faydalanabilmek için TIRPORT yük bulma uygulamasını ücretsiz indirin ve kaydolun.

Yük bulma uygulaması hakkında daha fazla bilgi almak için bu sayfayı inceleyin.

Yük bulma uygulaması hakkında sıkça sorulan soruları buradan inceleyin.