TIRPORT Lojistiğin Google’ı Olmaya Aday!

TIRPORT Lojistiğin Google'ı Olmaya Aday!

TIRPORT, sahip olduğu mobil tabanlı teknolojilerle Yük Veren ve Yük Taşıyanları karşılıklı beklentileri doğrultusunda bir araya getiren dinamik bir çözüm platformudur.

TIRPORT kendisini “Lojistiğin Google” olarak konumlandırmaktadır…

Kamyoncunun yolda giderken acil ihtiyaç duyacağı lastikçi, servis, motor ustası vb. hizmetler TIRPORT “EnYakında” (www.enyakinda.com) uygulaması ile kamyoncunun avucuna gelmektedir. Bu sadeceTIRPORT’ta olan bir hizmettir. TIRPORT’ta yakın gelecekte Şoför ilanı verme, Şoför arama, Araç ilanı verme, Araç arama vb. hizmetler de yer alacaktır. TIRPORT’ta yakın gelecekte Karayolu organizasyonun Deniz, Hava, Demiryolu entegrasyonu, geçici depolama optimizasyonu olacaktır.

Mobil uygulamaların ve konum tabanlı teknolojilerin gelişmesi ve pazarda farklı alanlardaki uygulama örneklerinin yayılmasıyla birlikte Lojistik sektörü de bu akıllı teknolojilerden istifade etmeye başlamıştır. Coyote, Convoy vb. dijital platformlar dünyada popüler olmuştur. Biz de TIRPORT ile Türkiye ve Avrupa’nın yanında diğer bölge ülkelerinde de Lojistiğin geleceğini tanımlamada liderlik yapmayı hedefliyoruz.İran, Rusya, Azerbaycan, AB Ülkeleri, Ortadoğu Ülkeleri’nde “TIRPORT Europe” olarak dünya Lojistik sektörüne değer katacağız.

TIRPORT’ta kimler var?

YÜK VERENLER: (Nakliye Firmaları, Fabrikalar, Gümrük Firmaları, Ticaret Firmaları, Perakendeciler…)

YÜK TAŞIYANLAR: (Nakliye Firmaları, Şahıs olarak kamyonu ile Yük Taşıyan Kamyoncular, Kamyon Şoförleri,…)

HİZMET SAĞLAYICILAR: ( Lastikçiler, Kamyon Servisleri, Kamyon Satış Bayileri, Özel Servis ve Tamirciler, Yedek

Parçacılar, Yol Güzergahlarındaki Eczaneler, Restoranlar, Sağlık Merkezleri, Dinlenme/Mola Tesisleri ve daha birçoğu, .. )