Kurucumuz Dr. Akın Arslan ST Endüstri Radyo’da Reel Piyasalar programında Çetin Ünsalan’ın konuğu oldu.Lojistikteki dijital dönüşümü ve lojistik sektörünün geleceğini konuştular.Program için Bio’daki linki ziyaret edebilirsiniz.#TIRPORT #Forwarder #Truck #DigitalForwarder #DigitalFreight #Logistics #Trucker #Carrier #Startup #Digitalplatform #Reelpiyasalar

Kurucumuz Dr. Akın Arslan ST Endüstri Radyo’da Reel Piyasalar programında Çetin Ünsalan’ın konuğu oldu.

Lojistikteki dijital dönüşümü ve lojistik sektörünün geleceğini konuştular.

Program için Bio’daki linki ziyaret edebilirsiniz.

#TIRPORT #Forwarder #Truck #DigitalForwarder #DigitalFreight #Logistics #Trucker #Carrier #Startup #Digitalplatform #Reelpiyasalar
...

21 0
TIRPORT’un yurt içi operasyonlarının yönetimi için sektörün deneyimli isimlerinden Akın Göçmen “Operasyon Direktörü” olarak aramıza katıldı.#TIRPORT #Forwarder #Truck #DigitalForwarder #DigitalFreight #Logistics #Trucker #Carrier #Startup #DigitalPlatform

TIRPORT’un yurt içi operasyonlarının yönetimi için sektörün deneyimli isimlerinden Akın Göçmen “Operasyon Direktörü” olarak aramıza katıldı.

#TIRPORT #Forwarder #Truck #DigitalForwarder #DigitalFreight #Logistics #Trucker #Carrier #Startup #DigitalPlatform
...

22 0
Sevdiklerinizle beraber mutlu, huzurlu nice bayramlara…#İyibayramlar 🍬

Sevdiklerinizle beraber mutlu, huzurlu nice bayramlara…

#İyibayramlar 🍬
...

14 0
Kurucumuz Dr. Akın Arslan 03 Nisan Çarşamba saat 10:05’de, ST Endüstri Radyo’da Usta gazeteci Çetin Ünsalan’ın sunduğu “Reel Piyasalar” programının konuğu olacaktır. Lojistikteki değişimi ve reel sektörün buna entegrasyonunun önemini, yollarını ve sonuçlarını konuşacaklar.#Tırport #EndüstriRadyo #Lojistik #Nakliye #Navlun #Kamyon #Kamyoncu #Logistics #Trucker #Truck #Freight

Kurucumuz Dr. Akın Arslan 03 Nisan Çarşamba saat 10:05’de, ST Endüstri Radyo’da Usta gazeteci Çetin Ünsalan’ın sunduğu “Reel Piyasalar” programının konuğu olacaktır. Lojistikteki değişimi ve reel sektörün buna entegrasyonunun önemini, yollarını ve sonuçlarını konuşacaklar.

#Tırport #EndüstriRadyo #Lojistik #Nakliye #Navlun #Kamyon #Kamyoncu #Logistics #Trucker #Truck #Freight
...

16 0
Türkiye’de lojistik sektörünün önemli isimlerinden Uygar Uşar “İcradan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi” olarak aramıza katıldı.#TIRPORT #Forwarder #Truck #DigitalForwarder #DigitalFreight #Logistics #Trucker #Carrier #Startup #DigitalPlatform

Türkiye’de lojistik sektörünün önemli isimlerinden Uygar Uşar “İcradan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi” olarak aramıza katıldı.

#TIRPORT #Forwarder #Truck #DigitalForwarder #DigitalFreight #Logistics #Trucker #Carrier #Startup #DigitalPlatform
...

26 0
Finberg ve Fibabanka’dan Tırport’a Stratejik Yatırım
 
Fibabanka, bu stratejik yatırımın bir parçası olarak, Tırport’un ödeme servislerinin çözüm ortağı oldu. Bu iş birliği sayesinde, Tırport ile çalışan kamyoncular, yüklerini teslim ettikten sonra 24 saat içinde Fibabanka güvencesiyle ödemelerini almaya başlayacak. Tırport Fibabanka’nın yarattığı finans gücü ile günde birkaç milyon dolar navlun ödemesini peşin yapabilecek güce kavuştu.
 
Habere Bio’daki linkten erişebilirsiniz;#Tırport #Finberg #Fibabanka #Encore #Repie #HedefGSYO #Forwarder #DigitalForwarder #DigitalFreight #Logistics #Trucker #Carrier #Startup #DigitalPlatform#Investment
#Yatırım #Teknoloji #Lojistik #Kamyoncu

Finberg ve Fibabanka’dan Tırport’a Stratejik Yatırım
 
Fibabanka, bu stratejik yatırımın bir parçası olarak, Tırport’un ödeme servislerinin çözüm ortağı oldu. Bu iş birliği sayesinde, Tırport ile çalışan kamyoncular, yüklerini teslim ettikten sonra 24 saat içinde Fibabanka güvencesiyle ödemelerini almaya başlayacak. Tırport Fibabanka’nın yarattığı finans gücü ile günde birkaç milyon dolar navlun ödemesini peşin yapabilecek güce kavuştu.
 
Habere Bio’daki linkten erişebilirsiniz;

#Tırport #Finberg #Fibabanka #Encore #Repie #HedefGSYO #Forwarder #DigitalForwarder #DigitalFreight #Logistics #Trucker #Carrier #Startup #DigitalPlatform#Investment
#Yatırım #Teknoloji #Lojistik #Kamyoncu
...

25 0
Türkiye’nin orta koridoru olarak da bilinen İpek Yolu, Türkiye ile Çin’i, Orta Asya ülkeleri ve Hazar Denizi üzerinden bağlıyor. Bu hat, Doğu-Batı ekseninde ekonomik ve güvenli bir güzergah olarak konumlanıyor.
Çin’e ve Güney Asya’ya bağımlı bir üretim, Avrupa, Amerika dahil diğer ülkelerdeki refahının sürdürülebilirliği için tehditler de barındırıyor. Bu süreçte özellikle kritik ürünlerin ülke içinde ve yakında üretimi ha[1]yati derecede önem kazandı. Her platform[1]da belirttiğim gibi Türkiye, Avrupa başta olmak üzere bulunduğu coğrafyada “yakın[1]da üretim-NearShore” merkezi olabilecek potansiyele sahip.Haberin detayları için Bio’daki linki ziyaret edebilirsiniz. (Sayfa: 54)

Türkiye’nin orta koridoru olarak da bilinen İpek Yolu, Türkiye ile Çin’i, Orta Asya ülkeleri ve Hazar Denizi üzerinden bağlıyor. Bu hat, Doğu-Batı ekseninde ekonomik ve güvenli bir güzergah olarak konumlanıyor.

Çin’e ve Güney Asya’ya bağımlı bir üretim, Avrupa, Amerika dahil diğer ülkelerdeki refahının sürdürülebilirliği için tehditler de barındırıyor. Bu süreçte özellikle kritik ürünlerin ülke içinde ve yakında üretimi ha[1]yati derecede önem kazandı. Her platform[1]da belirttiğim gibi Türkiye, Avrupa başta olmak üzere bulunduğu coğrafyada “yakın[1]da üretim-NearShore” merkezi olabilecek potansiyele sahip.

Haberin detayları için Bio’daki linki ziyaret edebilirsiniz. (Sayfa: 54)
...

16 0
TIRPORT’lu yük sahipleri, yükleri planlanan teslim noktasına teslim edildiği anda taşıma evraklarına (irsaliye, fatura vb.) dijital olarak erişebiliyor ve arşivleme yapabiliyorlar. Böylece, herhangi bir taşımaya ait evraklara ihtiyaç duydukları anda her zaman her yerden dijital olarak kolayca erişebiliyorlar.TIRPORT uygulaması kamyon GPS konum olarak teslim noktasına ulaşmadan kamyoncunun taşıma evraklarını uygulamaya yüklemesine izin vermez. TIRPORT’lu kamyoncular teslim noktasında yükü teslim ettiklerinde taşımaya ait taşıma evraklarını TIRPORT yükCEPte mobil uygulamasından yükleyerek taşımayı tamamlarlar.

TIRPORT’lu yük sahipleri, yükleri planlanan teslim noktasına teslim edildiği anda taşıma evraklarına (irsaliye, fatura vb.) dijital olarak erişebiliyor ve arşivleme yapabiliyorlar. Böylece, herhangi bir taşımaya ait evraklara ihtiyaç duydukları anda her zaman her yerden dijital olarak kolayca erişebiliyorlar.

TIRPORT uygulaması kamyon GPS konum olarak teslim noktasına ulaşmadan kamyoncunun taşıma evraklarını uygulamaya yüklemesine izin vermez. TIRPORT’lu kamyoncular teslim noktasında yükü teslim ettiklerinde taşımaya ait taşıma evraklarını TIRPORT yükCEPte mobil uygulamasından yükleyerek taşımayı tamamlarlar.
...

18 0
18 Mart Çanakkale Zaferimizin 109.yılında, başta Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere tüm şehitlerimizi, gazilerimizi saygı ve minnetle anıyoruz.#18Mart #18martçanakkalezaferi

18 Mart Çanakkale Zaferimizin 109.yılında, başta Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere tüm şehitlerimizi, gazilerimizi saygı ve minnetle anıyoruz.

#18Mart #18martçanakkalezaferi
...

18 0
📱Gerçek-zamanlı görünürlük birçok avantajı beraberinde getirirken nakliye süreçlerini yeniden şekillendiriyor
Yüklerinizin teslim alınmasından son teslimat noktasına kadar tüm taşıma sürecini izlemek, nakliye süreçlerinizi daha verimli, sürdürülebilir ve hepsinden önemlisi şeffaf, denetlenebilir bir yapıya dönüştürmek mi istiyorsunuz? TIRPORT’un sahip olduğu teknolojiler güvenlik kaygısı yaşamadan tüm taşıma süreçlerinize uçtan- uca hakim olmanızı ve benzersiz bir çok avantajı beraberinde getiriyor.  TIRPORT’un sahip olduğu teknolojiler;
Maliyet kontrolu sağlar ve maliyetler azalırGerçek zamanlı görünürlük ile beklemeler, teslimat gecikmeleri ve boşa giden kilometreleri kolayca tespit edebilir, yakıt tüketimlerini de kontrol altına alabilirsiniz. Bugüne kadar farkına varmadığınız maliyet kalemlerini saptayabilirsiniz.
Risklerinizi en aza indirirSürücünün planlanan rotayı izleyip izlemediğini anında görebilir, tanımlanmayan bir noktaya yükün teslim edilme veya yük teslimatı yapılmadan taşımanın sonlandırılma ihtimallerini ortadan kaldırabilirsiniz.
Gerçek-zamanlı izleme taşımaya yönelik her türlü tehditlere karşı koruma sağlar.
Yük Taşıyan performansı artarYükün sahibi olarak tüm taşıma süreçlerine hakim olmanız, tüm planlamalarınızı gerçek-zamanlı ve konum-tabanlı veriye dayalı olarak yapmanız yük taşıyanın da yükleme ve teslim noktalarına giriş-çıkış saatlerine ve yükün yolculuğu için planlanan süreye uymasını sağlar.
Operasyonel kolaylık sağlarTaşımalarınızla ilgili ihtiyaç duyduğunuz her türlü bilgiye kişilere bağlı kalmadan her zaman her yerden kolayca erişebilirsiniz.
Müşteri memnuniyeti artarMüşterileriniz de siparişleriyle ilgili her türlü belgeye dijital olarak erişebilir ve tüm taşıma sürecini canlı olarak takip edebilirler. Bu düzeyde bir şeffaflık müşterilerinizin size olan güvenlerini arttırır.

📱

Gerçek-zamanlı görünürlük birçok avantajı beraberinde getirirken nakliye süreçlerini yeniden şekillendiriyor

Yüklerinizin teslim alınmasından son teslimat noktasına kadar tüm taşıma sürecini izlemek, nakliye süreçlerinizi daha verimli, sürdürülebilir ve hepsinden önemlisi şeffaf, denetlenebilir bir yapıya dönüştürmek mi istiyorsunuz? TIRPORT’un sahip olduğu teknolojiler güvenlik kaygısı yaşamadan tüm taşıma süreçlerinize uçtan- uca hakim olmanızı ve benzersiz bir çok avantajı beraberinde getiriyor. TIRPORT’un sahip olduğu teknolojiler;

Maliyet kontrolu sağlar ve maliyetler azalır

Gerçek zamanlı görünürlük ile beklemeler, teslimat gecikmeleri ve boşa giden kilometreleri kolayca tespit edebilir, yakıt tüketimlerini de kontrol altına alabilirsiniz. Bugüne kadar farkına varmadığınız maliyet kalemlerini saptayabilirsiniz.

Risklerinizi en aza indirir

Sürücünün planlanan rotayı izleyip izlemediğini anında görebilir, tanımlanmayan bir noktaya yükün teslim edilme veya yük teslimatı yapılmadan taşımanın sonlandırılma ihtimallerini ortadan kaldırabilirsiniz.
Gerçek-zamanlı izleme taşımaya yönelik her türlü tehditlere karşı koruma sağlar.

Yük Taşıyan performansı artar

Yükün sahibi olarak tüm taşıma süreçlerine hakim olmanız, tüm planlamalarınızı gerçek-zamanlı ve konum-tabanlı veriye dayalı olarak yapmanız yük taşıyanın da yükleme ve teslim noktalarına giriş-çıkış saatlerine ve yükün yolculuğu için planlanan süreye uymasını sağlar.

Operasyonel kolaylık sağlar

Taşımalarınızla ilgili ihtiyaç duyduğunuz her türlü bilgiye kişilere bağlı kalmadan her zaman her yerden kolayca erişebilirsiniz.

Müşteri memnuniyeti artar

Müşterileriniz de siparişleriyle ilgili her türlü belgeye dijital olarak erişebilir ve tüm taşıma sürecini canlı olarak takip edebilirler. Bu düzeyde bir şeffaflık müşterilerinizin size olan güvenlerini arttırır.
...

20 0
Tüm dünya kadınlarının 08 Mart Dünya Kadınlar Günü kutlu olsun.
Birlikte daha güçlüyüz. 💙#8mart #8martdünyakadınlargünü

Tüm dünya kadınlarının 08 Mart Dünya Kadınlar Günü kutlu olsun.
Birlikte daha güçlüyüz. 💙

#8mart #8martdünyakadınlargünü
...

28 0
Kurucumuz Dr. Akın Arslan  Ekotürk TV’de “Lojistik Dünyası” programında Dr. Ayşegül Ketenci’nin konuğu oldu. Bölgemizdeki jeopolitik gelişmeler ışığında Türkiye ve Orta Lojistik Koridorunun artan stratejik önemini değerlendirdiler.
Programa profildeki linkten erişebilirsiniz.

Kurucumuz Dr. Akın Arslan Ekotürk TV’de “Lojistik Dünyası” programında Dr. Ayşegül Ketenci’nin konuğu oldu. Bölgemizdeki jeopolitik gelişmeler ışığında Türkiye ve Orta Lojistik Koridorunun artan stratejik önemini değerlendirdiler.

Programa profildeki linkten erişebilirsiniz.
...

29 0