TIRPORT Artık iPad’inizde!

TIRPORT Artık iPad’inizde!

TIRPORT Kurumsal iPad Uygulaması ile lojistik yöneticileri tüm operasyonlarını artık iPad’lerinden de kolayca takip edebiliyor. Uygulamayı hemen şimdi indirebilir, TIRPORT Platformu’nun avantajlarına ücretsiz üyelikle kavuşabilirsiniz.

TIRPORT Kurumsal App

Dijitalleşen lojistik yönetiminin yükselen yıldızı: TIRPORT

Dijitalleşmenin hızla arttığı günümüzde, UBER ile başlayan, akıllı telefonlar ve nesnelerin interneti ile daha da etkili bir hale dönüşen gerçek zamanlı ve konum tabanlı uygulamalar tüm sektörlere yayılıyor.

Lojistik sektöründeki hızlı gelişim ise dikkat çekiyor…

Hem üreticiler ve mal sahipleri hem de onların ürünlerini hedeflenen yerlere taşıyan lojistik firmaları için saha verilerine anında ulaşmak, her an operasyonlarına dokunabilmek artık çok kritik. Karlılığın bıçak sırtında olduğu lojistik sektöründe verimliliğin arttırılması ve kayıpların en aza indirgenmesi bir o kadar önemli.

Geleneksel lojistik sisteminde yükünü teslim ettikten sonra onu takip edemeyen Yük Sahibi, artık yükünü taşıttığı anlaşmalı nakliyecisini TIRPORT’un CRM ve ERP altyapısını kullanarak gerçek zamanlı ve konum tabanlı olarak bire bir takip edebiliyor, irsaliye ve onaylarını, fatura akışını sistemden izleyebiliyor.

Yük sahibi; fabrika, ithalatçı, ihracatçı ve Nakliye Firmaları;

Yükünün ne zaman ve nereden alındığını,
Yolda anlık olarak nerede olduğunu,
Yükünün yoldaki gecikme durumunu,
Yükün ne zaman hedefe varması gerektiğini,
Gerektiğinde şoföre nasıl ulaşabileceğini,
bir tıkla kendine özel CRM & ERP ekranlarından canlı olarak izleyebilecek, kayıt altına alabilecek ve işlerini güvenle yürütebiliyor.
Her türlü sorunda 7/24 TIRPORT Çağrı Merkezi’nden (0850 TI R P O R T) destek alabiliyor.

TIRPORT’un Ipad’lere özel geliştirdiği interaktif kurumsal uygulaması ile firmaların lojistik operasyonlardan sorumlu yöneticilerine bulundukları her yerden operasyonlarını yönetme, izleme ve gerektiğinde müdahale edebilme fırsatı veriliyor.

Yük Veren, Lojistik Firmaları, Kooperatifler, Forwarding Firmaları ve Kamyoncuların Dijital Altyapı Platformu: TIRPORT

TIRPORT Platformu ve platform kapsamında Kamyoncuların hizmetine sunulan TIRPORT Mobil Uygulaması ile Lojistik Operasyon Birimlerinin hizmetine özel sunulan TIRPORT CRM & ERP Operasyon Yönetim Ekranları; lojistik sektörümüzün tüm ihtiyaçları dikkate alınarak 3 yıllık yoğun bir geliştirmenin ardından 2016 yılı sonunda ücretsiz üyelikle canlıya geçti.

Kamyoncular akıllı telefonlarına yükledikleri TIRPORT Mobil Uygulaması’ndan, resmi şoför belgelerinin onaylanması ile birlikte, sisteme ücretsiz olarak üye olmaktadırlar.

Yük Verenler ise doğrudan WEB üzerinden (https://sube.tir-port.com/index.php/ ) ya da yeni hizmete giren TIRPORT iPad Kurumsal Uygulaması’ndan resmi belgelerini onaylanması ile birlikte ücretsiz olarak üye olabilirler.

TIRPORT Kurumsal iPad Uygulaması’na hemen ulaşmak için linke tıklayın:

TIRPORT Kurumsal App