Geleceğin Lojistik Köprüsü: TIRPORT

Geleceğin Lojistik Köprüsü: TIRPORT

2 Bin Lojistik firması ile 850 Bin kamyon/TIR ve şoförlerine köprü olmak için yola çıktık..

Türkiye lojistik yükü %92 oranında karayollarından taşınıyor ve her gün 900 bin kamyon/TIR yüklemesi gerçekleşiyor. Şimdi sektörün bu yoğun çalışma yüküne el verip ona destek olacak bir yol arkadaşı var..TIRPORT!

TIRPORT, sektörün karayolu taşımasındaki bilgi akışına köprü olarak lojistiğe güç vermek için geliyor!

TIRPORT’un lojistik sektörüne bir çok faydasıyla birlikte onu en başta eşsiz yapan; bir “köprü platform” olması, yani lojistik firma rolüne girmiyor, nakliye firması gibi davranmıyor TIRPORT! ve her zaman böyle olacağını toplum sözleşmesinde deklare ederek sabitliyor.

TIRPORT vizyoner bir platform, vizyonunda hem lojistik ve nakliyecilere hem kamyon ve TIR şoförlerine bir hizmet köprüsü olmak var. Bu vizyonla Lojistik/nakliye firmaları ile kamyon/TIR şoförleri arasında güçlü ve tarafsız bir dijital bilgi akışı sağlıyor TIRPORT platformu. Böylece köprü kurduklarına hem yerelde hem dünya pazarında “Lojistiğin Geleceği” olma hedefinde doğru sağlam adımlarla yol alıyor, yol aldırıyor, TIRPORT.

Lojistik sektörüne hizmet vermek söz konusu olduğunda bu hizmeti vermeyi üstlenen yapının aynı zamanda bir lojistik/nakliye firması olmaması ve hiçbir zaman olmayacağını deklare etmesi zorunludur! Bu tavır sektörü tamamen kapsayan bir tarafsızlıkla hizmet vermenin en can alıcı damarıdır. Bu TIRPORT’un fark yarattığı öncü bir adım ve lojistik sektörü de bunun farkında!

Bir örnekle açıklanırsa; YemekSepeti’nin üyesi restoranları TIRPORT’a üye Lojistik/Nakliye firmalarına benzetebiliriz. Nasıl yemeksepeti.com kendi bünyesinde bir restoran ya da restoranlar zinciri açıp kendisine gelen siparişleri kendi restoranlarına yönlendiremezse, Lojistik sektörüne bir platform, bir köprü olarak hizmet vermeyi hedefleyen bir yapı da asla kendi çıkarına tarafsızlığı bozacak alt yapıyı barındıramaz, yükleri kendi nakliye firmasına yönlendiremez. İşte TIRPORT bu noktada Türkiye pazarında rakipsizdir, ilktir ve vizyoner yapısıyla tek güçlü hizmet sağlayıcısıdır.

LOJİSTİK SEKTÖRÜNÜN GÜÇLÜ KÖPRÜSÜ TIRPORT.