Akıllı Teknolojiler Lojistiği Dönüştürüyor

Akıllı Teknolojiler Lojistiği Dönüştürüyor

Yük sahipleri ve Lojistik Firmaları, TIRPORT’un sahip olduğu konum-tabanlı teknolojilerle nakliye operasyonlarını uçtan uca yönetebilir, yükleme-taşıma ve boşaltma süreçlerinde gerçek-zamanlı, konum-tabanlı raporlama alabilirler.

TIRPORT mevcut ERP yapılarına kolayca entegre edilebilir, tüm operasyonlarınızın cepten akıllı bir şekilde yönetilmesine olanak sağlar.

Klasik araç takip sistemiyle sadece sahibi olduğunuz cihaz takılı kamyonları takip edebilirsiniz, oysa ki TIRPORT’la hem yükü ve tüm nakliye sürecini uçtan uca izleyebilir hem de spottan tedarik ettiğiniz araç takip sistemi takılı olmayan kamyonları da anbean takip edebilir, nakliye süreçlerini yönetebilirsiniz.

Tüm geçmiş taşıma verilerinize ve kamyoncu bilgilerine dijital olarak 7/24 erişebilir, istediğiniz raporlamaları alabilir, taşıma süreçlerinde olabilecek sorunlardan anında haberdar olabilirsiniz.

TIRPORT’un analitik iş çözümleri ve veri bilimi yaklaşımlarıyla müşteri, hat, filo bazında verimlilik analizlerini yapabilir, iyileştirmeye açık alanlarınızı yakalayabilirsiniz.

Etkili, verimli, öngörülebilir ve sürdürülebilir bir lojistik operasyon yönetimi için sizleri TIRPORT ile tanışmaya davet ediyoruz.

TIRPORT geleceğin teknolojilerini cebinize getiriyor…