TIRPORT, Lojistik Teknolojilerinde Dünya’da ilk 5 Teknoloji Arasında Yer Alıyor

TIRPORT, Lojistik Teknolojilerinde Dünya’da ilk 5 Teknoloji Arasında Yer Alıyor

2 yıl önce bugün 14-15 Kasım’da, Çin’in teknoloji şehirlerinden Hangzhou’da Dünyanın en büyük Startup yarışması olan Create@Alibaba’nın Finalleri yapıldı.

100’ün üzerinde ülkeden, 17 farklı bölgeden yarışmaya katılma hakkı alan 7 bin Startup’ın yarıştığı dev organizasyonda, farklı bölge ve eleme turlarını geçerek Hangzhou’daki dünya finallerinde yarışan TIRPORT, adını “Unicorn Olacak 20 Startup’tan birisi olarak finallere yazdırdı.

O günden bu tarafa 2 yıl geçti. TIRPORT büyümeye devam ediyor. Artık 4 farklı dilde, 5 ülkede faaliyet gösteriyoruz. Global Teknoloji Endeksi Crunchbase’de Lojistik Servisleri ve Teknolojileri kategorisinde Dünyada ve Avrupa’da ilk 5 arasında yer alıyoruz.

Türkiye’deki en büyük lojistik firması kadar bir operasyonu sadece 42 kişi ile yönetiyoruz. 55 bini aşkın bireysel kamyoncu “TIRPORT’lu” olmanın haklı gururunu yaşıyor. Türkiye’de ve Dünyada önde gelen yük sahipleri Lojistik Operasyon Yönetiminde TIRPORT’u tercih etmeye başladılar.

Önümüzdeki iki yıl içinde günde 20 binin üzerinde FTL taşımayı yönetmeyi, 20’nin üzerinde ülkede faaliyette olmayı hedefliyoruz.