TIRPORT İle En Yakındaki Lastikçiler, Tamirciler, Restoranlar ve Daha Yüzlercesi, Kamyoncular Yolda Giderken İhtiyaç Duyduklarında Hemen Yanlarında!

TIRPORT İle En Yakındaki Lastikçiler, Tamirciler, Restoranlar ve Daha Yüzlercesi, Kamyoncular Yolda Giderken İhtiyaç Duyduklarında Hemen Yanlarında!

TIRPORT, yükü olan ve taşıtmak isteyen Yük Verenlerin hızla uygun kamyonları bulmalarını sağlayan, kamyoncuların ve yük taşıyan nakliye firmalarının ise aradıkları yüke aradıkları zaman ve yerde bir an önce ulaşmalarına imkân yaratan yeni nesil bir dijital buluşma platformudur.

TIRPORT’un güçlü dijital buluşma platformu şimdi yepyeni bir hizmet anlayışı ile Kamyoncularla Hizmet Sağlayıcıları da birleştiriyor. TIRPORT, yollarda seyir halindeki on binlerce üye kamyona akıllı telefonlarından “En Yakında” hizmeti sağlıyor. Kamyoncular TIRPORT mobil uygulamasıyla gerçek zamanlı ve konum tabanlı dijital haritaların kullanıcı dostu yapısı içinde çevrelerindeki en yakın Hizmet Sağlayıcıları aracısız ve ücretsiz bir şekilde görebiliyor, ulaşabiliyor, hem de sadece harita üzerinde iletişim bilgisi olarak değil. Kendine en yakın konumda, saat kaç olursa olsun kendisini müsait konuma almış olanlarla, geçmişteki performans ve referans bilgileriyle… Erzurum-Aşkale’nin meşhur rampalarında gecenin 04’ünde lastiği patlamış bir kamyoncu kendine konum olarak en yakındaki lastikçiye, hem de kendini “müsait” konuma almış olanla TIRPORT üzerinden VoIP uygulamasıyla doğrudan telefonla ulaşabiliyor. Onunla konumunu sistem üzerinden pratik olarak paylaşarak bulunduğu yere kolayca gelmesini sağlayabiliyor. Gelirken onu telefonundan izleyebiliyor!…TIRPORT’un ücretsiz ENYAKINDA hizmetini kullanan kamyoncu yoluna en hızlı ve en güvenli şekilde devam edebiliyor.

ENYAKINDA hizmetinin içinde sadece tamirciler değil, kamyoncunun TIRPORT mobil uygulamasından hızla ulaşabileceği başka bir çok konum tabanlı Hizmet Sağlayıcı mevcut.

HİZMET SAĞLAYICILAR:

Lastikçiler
Kamyon Servisleri
Kamyon Satış Bayileri
Özel Servis ve Tamirciler
Yedek Parçacılar
Yol Güzergahlarındaki Eczaneler
Restoranlar
Sağlık Merkezleri
Dinlenme/Mola Tesisleri ve daha birçoğu..

TIRPORT kamyoncunun hayatını teknoloji ile kolaylaştırıyor. Yolda giderken anlık iletilerle şehrin fırsatlarından ve kendisine önerilen indirimlerden haberdar olabiliyor. İlgilendiği ve profil ekranında tanımladığı sektörel kampanyaları izleyebiliyor. Örneğin, önümüzdeki günlerde lastik almayı düşünen bir kamyoncu yeni çıkan lastik kampanyalarından anında haberdar olabiliyor. Kendisine en yakın konumdaki servis sağlayıcıya yönlendirilerek bu hizmetten istifade etmesi sağlanabiliyor.

TIRPORT, sayıları 1.5 Milyona ulaşan kamyon şoförlerinin buluşma platformu ve sesi olmayı da hedeflemektedir. Kamyoncu TIRPORT’tan sadece yük bulmayacak, işsiz kaldığında iş bulacak, veya birileri şoför arıyorsa ona ulaşabilecek. Yolda kaldığında TIRPORT “ENYAKINDA” hizmetiyle yakınında ve müsait konumda lastikçi ve tamircilere hemen ulaşabilecektir.