Kurucusunun Anlatımıyla Beş Dakikada TIRPORT

Sizlerin güveniyle TIRPORT, sahip olduğu teknolojiler ve mobilite gücüyle dünyanın ve Avrupa’nın sayılı dijital forwarderlarından birisi konumuna geldi.

Yükün tüm yolculuğunu uçtan uca canlı takip etmek, ihtiyaç duyduğu yer ve zamanda güvenilir kamyonlara ulaşmak isteyenler TIRPORT’u öncelikle tercih ediyorlar.

115 binin üzerindeki üye kamyoncumuz, 70 binin üzerinde dijital kayıtlı şahıs kamyonu ile Avrupa ve MENA bölgesinin en büyük dijital yük ağı konumuna geldik.

Benim “kızım” olarak sevdiğim bu güzel marka “TIRPORT”un hikayesini ve dünyada farkı yaratan teknolojilerini bizzat 5 dakikada anlatmaya çalıştım.

Bu haklı gurur, kurucu ortaklarım Burcu Kale ve Hakan Özçubukcu ile beraber tüm TIRPORT ailesinindir.

Sahip olduğumuz arttırılmış zeka destekli teknolojilerin akıllı eşleştirme-rezervasyon gücüyle yakında Avrupa-Türkiye arasında parsiyel ve LTL taşımalarda da öncü olacağız. 3 ay içinde devreye almayı hedeflediğimiz yeni teknolojiler herkesi imrendirecek. Belçika Antwerp’te kuracağımız “Logistics Tower’dan yöneteceğimiz operasyonla Avrupa’dan boş dönmek zorunda olan yüzlerce TIR’ı her gün Parsiyel/LTL yükle buluşturacağız. Lojistikte dijitalleşmenin dünyadaki öncülerinden TIRPORT, digital forwarder dünyasında farkı yaratmaya devam edecek…