TIRPORT'un Sağladığı Avantajlar

Yüküm Var Diyen Lojistik Şirketleri, Yük Sahibi Fabrika, İthalatçı ve İhtacatçılar;

  • Yükün ne zaman ve nereden alındığını takip edebilirsiniz
  • Yolda anlık olarak nerede bulunduğunu izleyebilirsiniz
  • Yükün yoldaki gecikme durumunu öğrenebilirsiniz
  • Yükün ne zaman hedefe varması gerektiğini gözleyebilirsiniz
  • Yükün gerçekten hedefe varıp varmadığını, yoldaki tüm beklemeleri ve yaşanan sorunları izleyebilir, yönetebilirsiniz.
  • Böylelikle nakliye firmalarından alacağınız hizmeti kendi lojistik panelinizden canlı olarak yürütebilir, anlık olarak müdahale edebilirsiniz.
Devamını Göster

HEMEN DENEYİN

YÜK VEREN MOBİL APLİKASYONU

TIRPORT Yük Veren aplikasyonuyla lojistiği cepten yönetin, izleyin, uygun kamyon bulun. Yüküm var diyerek arama yapmak yerine mobil aplikasyondan yükünüze uygun güvenilir araç seçin.

 

Lojistiği Cepten Yönet

TIRPORT Yük Veren mobil uygulaması ile tüm nakliye operasyonunuzu cep telefonunuzdan yönetebilirsiniz. Kullanışlı menüleri, detaylı bilgi erkanları ile, karmaşık lojistik işlevlerini bir araya getiren TIRPORT Yük Veren uygulaması hem zaman hem de finansal kaynaklar açısından size avantaj sağlayacak.


 

Lojistiği Cepten İzle

TIRPORT Yük Veren mobil uygulaması ile yükünüzün tüm süreç ve belgelerini adım adım takip edebilirsiniz. Yoldaki duraklamalar, gecikmelerden haberiniz olur. Yükünüzün varış noktasına ne zaman ulaşacağı ve gerçek indirmenin ne zaman başladığını takip edebilirsiniz.


 

Uygun Kamyon Bul

Yükünüzün özelliklerini girdikten sonra istediğiniz yer, zaman ve nitelikte güvenilir kamyon bulmak için ilave bir çaba sarf etmeden yükünüzü taşımak isteyen araç sahiplerini ekranınızdan listeleyebilir, bunların detaylı incelemesini yaparak araç seçimini yapabilirsiniz.

 
 

TIRPORT Kimler İçin?

 

Yük sahibi fabrikalar, organize sanayi bölgelerinde üretim yapan firmalar, ihracat ve ithalat yapan firmalar, diğer bir deyişle yüküm var diyen tüm firmalar TIRPORT’un sunduğu avantajlardan yararlanabilirler.

 

Lojistik Firmaları

 

Lojistik firmaları da gerek atıl kapasitedeki araçlarına TIRPORT üzerinden yük bulabilir, ya da aracılık ettikleri firmaların yüklerini TIRPORT üzerinden taşıtabilirler. Böylelikle TIRPORT’un benzersiz lojistik yönetim sisteminin avantajlarını kullanarak tüm lojistik operasyonlarını tüm platformlarla uyumlu ekranlarla yönetebilirler.

 

YÜK VERENLER
 

Lojistik Sektörünü uçtan uca dijitalleştiren TIRPORT; Lojistik Firmalarına, Yük Sahibi Fabrika ve Şirketlere, mevcut lojistik operasyonlarını etkili bir şekilde yönetebilmeleri gücünü veriyor.

TIRPORT üyesi olan kurumsal firmalar, web tabanlı Dashboard’lardan ve TIRPORT Kurumsal Aplikasyonlarından yükleme planlarını yapabiliyor, anlık olarak yükleme aşamasındaki-yoldaki-boşaltma aşamasındaki yüklerini konum tabanlı ve canlı olarak izleyebiliyor.

Acil kamyon ihtiyaçları olduğunda sistem havuzundan en yakındaki, müsait ve yüksek performanslı kamyonculara hemen ulaşabiliyor, kendisine özel bir “güvenilir taşıyıcı portföyü” yaratabiliyor.

 

SIK SORULAN SORULAR