TIRPORT’tan Lojistik Sektörüne Çok Önemli Bir Hizmet Daha: TIRPORT 3D Yükleme Simülatörü

TIRPORT’tan Lojistik Sektörüne Çok Önemli Bir Hizmet Daha: TIRPORT 3D Yükleme Simülatörü

TIRPORT, Türkiye’de ilk defa, Yük Verenlerin sahip oldukları yüklerin Konteyner veya Kamyonlara nasıl yerleşebileceğini önceden görebilmeleri için bir simülasyon uygulamasını Türkçe olarak devreye aldı.3D Yükleme Simülatörü;

· Paletli/paletsiz yükleriniz için en ideal konteyner ve kamyon kasa tipinin seçiminde en uygun olasılıkları görebilmenizi sağlar.

· Yük verilerinizi online olarak girdiğinizde, sadece birkaç tıklama ile yükleriniz için en ideal Konteyner/Kamyon yükleme modelini görebilmenizi sağlar.

· Özellikle günlük düzenli ve yoğun sevkiyat yapan perakendecilere uygun kamyon seçiminde ciddi zaman kazandırır ve yüklerin dışarıda kalması vb. sorunları proaktif bir şekilde önler.

· Farklı yük tiplerinin aynı anda yükleyebilir. Örneğin bir konteyner veya TIR’a, aynı anda 50 ambalajlı kutu, 35 bigbag, 20 varil yükleme modelini görebilmenizi sağlar.

· Farklı yük SPEC’leri bir kere girildikten sonra verilerin bir çıktı dosyasına kaydedilmesi mümkündür. Bu özellik ile tekrarlanan ve benzer yük girişi işlemleri kaydedilmiş dosya üzerinden anında yapılarak yükleme modelinin rapor çıktısı çok daha hızlı alınır ve giriş işlemleri kolaylaştırılır.

TIRPORT 3D Yükleme Simülatörüne hızlıca ulaşmak için internet tarayıcınızda ya da masaüstünüzde link oluşturabilirsiniz.

3D Yükleme Simülatörü hizmetimiz sonlandırılmıştır. İlginize teşekkür ederiz.