CEVA Lojistik Sponsorluğunda TIRPORT Sürücü Ligi Başladı. Ocak 2019’un şampiyon kamyoncuları ödüllerini törenle aldılar.

BİZDEN HABERLER | Eklenme Tarihi : 23.02.2019


Lojistik Yönetimini dijitalleştiren TIRPORT ve sektörde yenilikçi uygulamalarla kamyoncuların gönlünü fethetmeye devam eden CEVA Lojistik, birlikte hayata geçirdikleri “TIRPORT SÜRÜCÜ LİGİ” uygulamasıyla kamyoncularda taze bir heyecan yarattılar.

TIRPORT, yük sahipleri ve lojistik firmalarını, akıllı telefonlardaki TIRPORT YükCepte Uygulamasıyla kamyoncularla buluşturuyor. Platform, lojistik operasyonların konum tabanlı takibi ve gerçek zamanlı yönetimine olanak sağlıyor. Ayrıca kamyoncunun taşıma performansını tutarak, işini iyi yapan kamyoncuların yüke daha hızlı ulaşmalarını da sağlıyor.

Kamyoncular Yarışıyor: TIRPORT SÜRÜCÜ LİGİ

TIRPORT hayata geçirdiği TIRPORT Sürücü Ligi ile lojistik sektöründe bir ilki gerçekleştirerek Yük Taşıyanlara fırsat sağlamaya devam ediyor. Ocak 2019 itibariyle CEVA Lojistik’in sponsorluğunda “TIRPORT Sürücü Ligi”i devreye girdi.

TIRPORT sürücülerin yüklere ulaşmalarını sağlamakla kalmıyor; sürücülere her başarılı taşımadan puan kazanarak, kazandıkları puanları para ödülüne dönüştürme şansı sunuyor. Aylık olarak hesaplanan puanlar sonucunda lig sıralamasında yer alan ilk beş sürücü para ödülü almaya hak kazanıyor. TIRPORT üyesi sürücüler aynı zamanda bir yıl boyunca biriktirdikleri TIRPORT puanlarını ile anlaşmalı lastikçi, tamirci, servis, yedek parça, depo, park vb. hizmetleri indirimli olarak alabilecekler.

İlk etabı Ocak 2019’da tamamlanmış olan TIRPORT Sürücü Ligi büyük bir çekişmeye sahneye oldu. CEVA Lojistik Genel Merkezinde 21 Şubat Perşembe günü gerçekleşen ödül töreni ile dereceye girenler belli oldu. CEVA ve TIRPORT yöneticileri tarafından ödülleri ve sertifikaları verildi.

Derecesi

Adı ve Soyadı

TIRPORT Puanı

1

Recep Çelik

17.916

2

İbrahim Akdeniz

16.536

3

Nihat Taş

11.069

4

Ömer Abaka

10.848

5

Levent Kıras

10.268

 

Ödüller her ay verilmeye devam edilecek. TIRPORT kullanan kamyoncular her ay en iyiler arasında yer almak için yarışacaklar.