YÜK VERENLER
 

Lojistik Sektörünü uçtan uca dijitalleştiren TIRPORT; Lojistik Firmalarına, Yük Sahibi Fabrika ve Şirketlere, mevcut lojistik operasyonlarını etkili bir şekilde yönetebilmeleri gücünü veriyor.

TIRPORT üyesi olan kurumsal firmalar, web tabanlı Dashboard’lardan ve TIRPORT Kurumsal Aplikasyonlarından yükleme planlarını yapabiliyor, anlık olarak yükleme aşamasındaki-yoldaki-boşaltma aşamasındaki yüklerini konum tabanlı ve canlı olarak izleyebiliyor.

Acil kamyon ihtiyaçları olduğunda sistem havuzundan en yakındaki, müsait ve yüksek performanslı kamyonculara hemen ulaşabiliyor, kendisine özel bir “güvenilir taşıyıcı portföyü” yaratabiliyor. 

TIRPORT'un Yük Verenlere Sağladığı Avantajlar
 

TIRPORT ile yük sahibi fabrika, ithalatçı, ihracatçılar;

  • Yükün ne zaman ve nereden alındığını,
  • Yolda anlık olarak nerede olduğunu,
  • Yükünün yoldaki gecikme durumunu,
  • Yükün ne zaman hedefe varması gerektiğini,
  • Yükün gerçekten hedefe varıp varmadığını,
  • Gerektiğinde şoföre nasıl ulaşabileceğini,
  • Yoldaki tüm beklemeleri ve yaşanan sorunları izleyebiliyor, yönetebiliyor.
  • Yüke ait tüm dijital dokümantasyona (irsaliyeler, faturalar vb) kendine özel CRM & ERP ekranlarından ulaşabiliyor.
  • Performansından memnun kaldığı kamyoncuları “Güvenilir Kamyoncu” olarak tanımlayabiliyor, acil çıkan ihtiyaçlarda “anlık” olarak yük önerilerinde bulunabiliyor.
 
 

Konteyner/Kamyon 3D Yükleme Simülatörü

 

3D Kamyon/Konteyner Yükleme Simülatörümüz ile bir yükün, ambalaj, kutu, çuval, palet ve diğer paketli kargo olarak herhangi bir konteyner veya transport aracının içinde maksimum ne kadar yük alabileceğini hesaplayabilirsiniz.

*Bu hesaplamanın sadece fikir verme amaçlı tahmini bir hesaplama olduğunu unutmayınız. Söz konusu hesabı mutlaka lojistik partneriniz ile kontrol ediniz.

Yükleme Simülatörü

 

TIRPORT'la UYGUN KAMYON BUL
 

Ülkemizde, nakliyenin %92’si karayolları ile gerçekleştiriliyor. Bu oran ile Türkiye, karayolu taşımacılığında dünya lideri. Türkiye’de her gün yaklaşık 600-900 bin kamyon yeni yük alıyor. lojistik firmaları, istisnasız her gün, kendi bünyeleri dışındaki binlerce “güvenilir” şoför ve araca ulaşabilmek ve günlük sevkiyatlarını “sorunsuz” yönetebilmek için insan üstü bir efor sarf ediyor.

Yük Verenler TIRPORT sayesinde, günlük nakliyelerini onlarca telefon görüşmesiyle yapmak yerine, laptop veya cep telefonlarından birkaç adımda yönetebiliyor. Firma yetkilileri avuçlarının içindeki akıllı telefonlarından anlık olarak, istedikleri yere, istedikleri özelliklerde güvenilir kamyonları TIRPORT Dijital Platformu üzerinden bulabiliyor.