YÜK TAŞIYANLAR
 

Yük taşıyan kamyoncu; TIRPORT yükCEP’te akıllı telefon uygulaması ile kamyonunun tanımlı niteliklerine uygun yükleri telefonundan anında görebilmekte, yüke hemen teklif verebilmektedir. TIRPORT’u kullanarak yükü taşımaktadır. Sırtında TIRPORT yükü olan kamyoncu yolda giderken boşaltma zamanına ve dönüş yerine uygun yük fırsatlarından telefonuna gelen anlık iletilerle hemen haberdar olabilmektedir. Böylece TIRPORT sayesinde daha yolda giderken dönüş yükünü organize edebilmektedir.

TIRPORT ile büyük lojistik firmalarının ve KOBİ’lerin yüklerini taşıyan kamyoncu işini düzgün bir şekilde yapıp Yük Verenlerin güvenini kazanırsa, taşıma yaptıkça performans puanını yüksek tutmakta, firmaların “Güvenilir Kamyoncu” listelerine dahil olmakta, böylece çıkacak yük fırsatlarından öncelikle haberdar olma şansı yakalayabilmektedir.

TIRPORT kurduğu dijital platform ile Lojistik Yönetimi Ekosistemindeki tüm paydaşları mutlu edecek çözümler üretmeye devam edecektir. 


 

KAMYONCU MOBİL APLİKASYONU

İstediğiniz zaman ve yerde, aracınızın özelliklerine uygun yüklere cep telefonunuzdan pratik olarak ulaşın
Seçtiğiniz yüklere hızlı bir şekilde
teklif verin
Teklifinin onaylanmasıyla, yükleme noktasına TIRPORT uygulaması navigasyon desteği ile kolayca gidin
İrsaliye, fatura vb. resmi dokümanları cep telefonu ile sisteme yükleyin, kayıp vb. durumlarda zor durumda kalmayın
Daha yolda giderken, dönüş rotasına ve zamanına uygun yükler konusunda anlık iletiler ile haberdar olun
 
TIRPORT’un “En Yakında” hizmeti ile müsait durumdaki en yakın tamirci,lastikçi vb. hemen ulaşın, şehrin fırsatlarından anında haberdar olun
 
Tüm ödeme süreçlerini sistem
üzerinden takip edin
 
Her türlü sorunda 7/24 TIRPORT Çağrı Merkezi (0850 T I R P O R T) ‘tan destek alın

 

TIRPORT - ARAÇ GÜVENLİK SİSTEMİ
 

AGS : “Araç Güvenlik Sistemi”; GRN Lojistik Teknolojileri A.Ş. tarafından geliştirilen, klasik araç takip sistemi özelliklerinin yanında HD kameralarla araçların seyir güvenliğinin de kayıt altına alındığı, bünyesindeki darbe sensörü ile kaza öncesi ve sonrası görüntülerin anında otomatik olarak bulut ortamına atılabildiği, araca ait tüm seyir bilgilerinin bir kara kutuda depolandığı, bluetooth sensörler ile ısı-basınç vb. bilgilerin de konumla eş zamanlı olarak takip edilebildiği yüksek teknolojili bir araç güvenlik sistemidir.

Detaylı bilgi için tıklayın..