SIK SORULAN SORULAR :: HİZMET SAĞLAYAN

SIK SORULAN SORULAR :: HİZMET SAĞLAYAN

01. TIRPORT NEDİR?

TIRPORT, yükünü taşıtmak isteyen yük verenlerin hızlı ve uygun şartlarda kamyon bulmalarını, kamyoncuların ve yük taşıyan nakliye firmalarının ise aradıkları dönüş yüküne akıllı telefonlar üzerinden kolaylıkla ulaşmalarına imkan veren yeni nesil dijital bir platformdur.

02. TIRPORT'A NASIL ÜYE OLURUM?

Hizmet Sağlayıcı olarak, www.tirport.com web sitemize Tablet, PC veya Akıllı telefonlardan girerek üyelik başvurusu yapabilirsiniz.

03. ÜYELİK ÜCRETLİ Mİ?

TIRPORT platformuna üyelik ÜCRETSİZDİR.

04. TIRPORT'A ÜYE OLURKEN HANGİ BİLGİLERİ BENDEN İSTERLER?

TIRPORT 'a üye olurken yaptığınız iş, önerdiğiniz hizmetler hakkında sizden bilgi talep edeceğiz. Sizi lokasyon tabanlı sisteme yerleştireceğiz. Vergi Levhası ve Faaliyet Belgesi ve

İmza sirkülerinizi bize elektronik ortamda ulaştırmanız yeterli olacaktır.

05. TIRPORT BANA NE FAYDA SAĞLAR?

TIRPORT platformuna üye binlerce Yük taşıyan Kamyonculara ve Yük Veren firmalara ulaşmanızı, hizmetinizden ve kampanyalarınızdan onların anında haberdar olmasını sağlayacaksınız.

TIRPORT üzerinden yük taşıyan kamyonlar, yolda önünüzden geçerken sizi fark edecekler, hizmetleriniz için kapınızı çalacaklar.

06. KAMYONCU İHTİYAÇ DUYDUĞUNDA BANA NASIL ULASACAK?

TIRPORT üyesi Yük taşıyan ihtiyaç duyduğunda kendisini UYGUN olarak tanımlamış en yakın Hizmet Sağlayıcıya harita üzerinden ulaşabilir, TIRPORT Platformu üzerinden görüşme yapabilir.

Örneğin; eğer bir lastikçiyseniz ve gecenin 02’sinde bile çıkacak bir işle ilgileniyorsanız, TIRPORT’a üye olmanız, hizmet profil sayfanızı oluşturmanız ve kendinizi o saatlerde “müsait” konumuna almanız yeterli olacaktır.

Yakınınızda birisi sizin sağladığınız hizmete ihtiyaç duyuyorsa hemen onun karşısında görünebileceksiniz.

07. KAMYONCULARA KAMPANYALARIMIZI İLETEBİLECEK MİYİM?

TIRPORT üyelerini istediğiniz zaman yapmış olduğunuz kampanyalardan haberdar edebilirsiniz.

08. HİZMET BEDELİNİ KİMDEN ALACAĞIM?

TIRPORT Alıcı ile Satıcı arasındaki ticarete karışmaz. Onları bir araya getirir. Birbirlerinden haberdar olmalarına fırsat verir.

Tahsilat ve anlaşma kendi araların çözümlenir.

09. HİZMET SAĞLAYICI OLARAK BENİM DE PUANIM OLACAK MI? İYİ İLE KÖTÜ NASIL AYIRT EDİLECEK?

Evet. TIRPORT üzerinden vermiş olduğunuz tüm hizmetler karşılığı bir memnuniyet puanlamanız olacaktır. Müşteriler puanı yüksek, iyi hizmet alacakları Hizmet Sağlayıcıyı seçmek isterler.

GRN LogoGRN Lojistik Teknolojileri A.Ş’nin bir markasıdır.
Çağrı Merkezi: 0 850 847 76 78
ABPLUS Logo